Mapa marzeń

To warsztat, na którym wybierzesz, co chcesz, aby spotkało Cię w kolejnym roku.

Stajesz się architektem rocznej podróży. Pracujesz nad świadomością tego, co już masz i co się udało ale także nad tym, dokąd dalej zmierzasz. Na warsztacie pracujesz nad swoimi celami, marzeniami i nad wewnętrznym strażnikiem, który zamiast Cię powstrymywać, będzie wspierał, aby się udało. Zobaczysz swój rok z wielu cennych perspektyw. Zaprojektujesz go a potem będziesz przyglądać się jak wszystko z mapy się spełnia.
To cudowne, kiedy masz świadomość tego, że wszystko, co chcesz jest w zasięgu Twojej ręki ...
a w zasadzie mapy, którą trzymasz w ręku :)

Zrób mapę i weź energię

Zapisz się i przybądź. Pozwól sobie na olbrzymią dawkę motywacji i dobrej energii. Przygotujesz swoją mapę marzeń, zaprojektujesz ważne punkty w Twojej podróży i wyruszysz... Życie jest podróżą, tylko Ty znasz jej cel, tylko Ty trzymasz w ręku mapę.
Wszystko w tym życiu zależy od Ciebie a dokładniej, od tego, jak podejdziesz do ludzi, wydarzeń, zdarzeń i sytuacji, które dane jest Ci przezywać. Wszystko zależy od tego, jak spojrzysz na swoje życie, swój rok, swoje plany i co z tym dalej zrobisz.
Zapraszam Cię do tego, aby się wspólnie temu poprzyglądać i dać sobie prawo do pozytywnego myślenia i fundowania sobie szczęścia według Twojej definicji.
Zainspiruj się.... Będzie mi miło gościć Cię na tych warsztatach.

Warsztat projektowania kolejnego roku dla kobiet, które chcą tworzyć swoje życie świadomie

Terminy warsztatów

Warsztat trwa 1 dzień
09 lutego 2019
Szczecin
Masz pytania?

Cokolwiek chcesz poprawić, udoskonalić lub zmienić w swojej firmie...

Skontaktujmy się

Pogadajmy, Zaplanujmy, Realizujmy.

[contact-form-7 id="16" title=""]