Podróżniczka

PODRÓŻNICZKA - wędrówka od mózgu do duszy. Warsztat rozwoju osobistego certyfikowany punktami CCE (8,5 pkt).

Dwudniowe spotkanie rozwojowe pozwoli Ci zapoznać się z technikami, narzędziami i metodami pracy z własnym mózgiem. Na warsztacie doświadczysz pracy fototerapeutycznej narzędziem coachingowym znanym w świecie rozwoju osobistego jako Points of You™, pracy z metaforą, symboliką, metodami autobiograficznymi, a także wizualizacją. Wyruszysz w podróż w poszukiwaniu własnego DNA, czyli tego kim jestem i czego potrzebuję, żeby być tym kim chcę być. W tej podróży odkryjesz drogę spójności, między umysłem a duszą. Jest to warsztat dla zaawansowanych w rozwoju osobistym.

CENA WARSZTATU - 990 PLN
Cena obejmuje:
- 2 noclegi
- wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiady, kolacja i ognisko
- materiały do pracy
- warsztaty 18h
- opiekę Coacha
- certyfikaty

PODRÓŻNICZKA - OPIS WARSZTATU

Warsztat jest zaplanowany dla kobiet aktywnych zawodowo: dla menedżerek, dla nauczycielek, psychoterapeutek, dla kobiet Coachów, dla Kobiet Trenerek, dla kobiet, które szukają zmiany lub uporządkowania życia i wreszcie dla kobiet, które dbają o wysoką samoświadomość. Warsztat zaplanowany jest dla wszystkich kobiet, które w pracy nad sobą lub w swojej pracy zawodowej mogą i chcą wykorzystać fantastyczne narzędzia i metody pracy z drugim człowiekiem.

Cele warsztatu:
1. Autoanaliza siebie: przyglądnięcie się temu, kim jestem i kim chcę być z poziomu umysłu i z poziomu duszy.
2. Doświadczenie pracy z narzędziami: TCG, Punctum, Faces, wizualizacja, narzędzia autobiograficzne
3. Głęboka autorefleksja
4. Zmiana perspektywy, obserwacja różnych punktów widzenia
5. Nabycie wiedzy o żródłach powstawania emocji w mózgu spowodowanych obrazami, wpływie obrazów na pracę mózgu, elementarne zasady pracy z nim tak, aby był naszym sprzymierzeńcem.
5. Inspiracja do wykorzystywania we własnej pracy i pracy indywidualnej poznanych narzędzi
6. Motywacja do działania
7. Inspiracja do tego, aby zrobić coś w kierunku życia takiego, jakim chcesz żyć.

Warsztat jest fotopodróżą, która przenosi nas w głębokie zakamarki samego siebie. Warsztat jest autocoachingiem, jest autorefleksją, jest uważnym przyglądaniem się sobie. W pierwszej części uczestnicy przyglądają się temu, kim są, czym dla nich jest szczęście i czego im brakuje do tego, żeby żyć nim w pełni. W drugiej części każdy z uczestników przygąda się swojemu życiu z 3 perspektyw: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Uczestnicy projektują dalszą część swojego życia i planują swoje działania. Ten trzydniowy warsztat to praca ze świadomością a także ze zmianą perspektywy. Uczestnicy mają możliwość zauważyć to, co im potrzebne, aby poprawić jakość swojego życia. Mają również szansę spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka, zobaczyć z jakich obszarów składa się ich życie i z jakich obszarów chcą żeby ono się składało. Wychodzą ze świadomością a także planem działania. Dzięki bogatemu doświadczaniu tej metody na sobie, każdy z uczestników będzie mógł poznać wykorzystywanie tych narzędzi w praktyce, zainspirować się narzędziami do pracy ze sobą ale też do pracy z innymi.

Terminy warsztatów

Warsztat trwa 2 dni
09 listopada 2018
Ranczo Panderossa, Gwda Wielka (odległość od Szczecina = 180 km)
Masz pytania?

Cokolwiek chcesz poprawić, udoskonalić lub zmienić w swojej firmie...

Skontaktujmy się

Pogadajmy, Zaplanujmy, Realizujmy.

[contact-form-7 id="16" title=""]