Akademia online

Akademia online

Akademia online to webinary, a także e-szkolenia, na których dowiesz się, co warto wiedzieć o mózgu i jak tą wiedzę wykorzystać do ulepszania jakości życia. Rozwijając się w akademii online zbudujesz i wzmocnisz odporność psychiczną i zmienisz podejście do trudności i niepowodzeń. Odważysz się, niektóre rzeczy odpuścisz, będziesz wiedzieć, jak wspópracować z mózgiem, aby czuć, że zarządzasz jakością życia prywatnego, a także zawodowego.
Zapraszam Cię. Zapisz się i zadbaj o to, jak żyjesz.

Webinar na żywo czy e-szkolenie w odpowiednim czasie?

Akademia online to wybór ścieżki rozwoju osobistego dla Ciebie.

Ty wybierasz, jaki rodzaj wiedzy chcesz zdobyć, w zależności od tego, co najbardziej jest Ci na ten moment potrzebne. Wybierasz także sposób i czas, w jakim będziesz się rozwijać.

Webinary – warsztaty/szkolenia prowadzone na żywo, w których jesteś uczestnikiem w „tu i teraz”.  Masz możliwość uzyskania wiedzy bezpośrednio od prowadzącej, zadać pytanie, doszczegółowić to, co ewentualnie budzi wątpliwości lub to, co najbardziej Cię interesuje. Możesz także w czasie rzeczywistym praktykować zdobytą wiedzę z innymi uczestnikami, dzięki mini warsztatom online, które często są częścią webinarów. To ciekawy i wygodny sposób zdobywania dodatkowej wiedzy, ćwiczenia umiejętności i doświadczania, bez wychodzenia z domu. Sale online zwane są classroomami. Są profesjonalnie przygotowane, abyś czuł, że jesteś na warsztatach. Zapisz się i stań się częścią tego inspirującego doświadczenia.

E-szkolenia – profesjonalne szkolenia, nagrane i przygotowane dla Ciebie w formie pakietu, do którego otrzymujesz dostęp. Wraz z filmami, otrzymujesz także możliwość skorzystania z narzędzi i materiałów, które będą wspierać Twój rozwój. Taka forma umożliwia Ci rozwijanie się w odpowiednim dla Ciebie czasie. Możesz oglądać, szkolić się kiedy chcesz i kiedy masz na to więcej czasu. Możesz wracać wiele razy do każdej części tego szkolenia. Zapraszam Cię do tej przygody. Zobacz jak wygodna jest to forma rozwoju.

Niezależnie od wyboru formu szkoleniowej – jestem z Tobą i dla Ciebie. Masz do mnie dostęp i masz do mnie kontakt.

Terminy warsztatów

Warsztat trwa zobacz na stronie akademii online
Masz pytania?

Cokolwiek chcesz poprawić, udoskonalić lub zmienić w swojej firmie...

Skontaktujmy się

Pogadajmy, Zaplanujmy, Realizujmy.